Tagged: zangers (m/v) gezocht
- This topic has 1 reply, 2 voices, and was last updated 8 years, 2 months ago by
Nadja Voigt.
- AuthorPosts
- 24 June 2015 at 21:01 #3884
Ensemble Klein Snijwerk
MemberVoor ons ensemble Klein Snijwerk zoeken wij ervaren, enthousiaste en gemotiveerde zangers/ zangeressen, die naast plezier in zingen groots met ons willen dromen.
Kan jij de volgende items met ‘ja’ beantwoorden?;
– Ervaring met meerstemmig zingen
– Woonachtig in Rotterdam/ omgeving
– Beschikbaar op woensdagavond
– Sterke persoonlijkheid
– Beschikt over verborgen talenten
– Evt. kunnen bespelen van een instrumentWij zijn een groepje prettig gestoorde, maar zeer ambitieuze mensen (momenteel tussen de 24 en 40 jaar oud) en zijn enkele maanden geleden, onder de vlag van Zangschool Rotterdam, ons eigen ensemble begonnen.
Onze missie is het opbouwen van een repertoire vrolijke, dynamische liedjes/ medley’s (covers) en hier een paar keer per jaar mee optreden.
Alles wat daarbij komt kijken doen we zoveel mogelijk zelf (website, PR…).Wil jij je laten besmetten met het KS- virus? Neem dan contact op voor meer informatie!
18 September 2015 at 11:27 #4038Nadja Voigt
SpectatorBeste allemaal van Klein Snijwerk,
Ik ben erg gecharmeerd door jullie advertentie en het lijkt mij erg leuk, om een keer mee te repeteren.
Ik ben 40 jaar, woon in Rotterdam en heb na jaren voornamelijk les te geven ( zang jazz en pop ) in mijn eigen praktijk erg veel zin, om weer zelf te zingen in een leuk ensemble.Ik ben een (hoge) sopraan, heb veel ervaring met koor en ensemble zang en ben gek op b.v. The New York Voices en Take Six. Daarnaast heb ik een aantal jaar theaterervaring en speel ik redelijk piano.
Ik hoor graag of jullie nog steeds mensen zoeken en ontvang graag meer informatie.Ik verheug me op jullie antwoord!
Met vriendelijke groet,
Nadja Voigt - AuthorPosts
- You must be logged in to reply to this topic.